Next match
Previous match
vs
Nästa hemmamatch - Träningsmatch KRIF Hockey - Tingsryds AIF tisdag 21 Aug 19:00 Soft Center Arena
vs.
0 - 0
Soft Center Arena , onsdag 14 Mar 19:00
Upcoming matches
Kalmar HC (h)torsdag 23 Aug 19:00
Kontakt
Besökadress: Postadress: Telefon:
Soft Center Arena
Rinkvägen 1
372 02 Kallinge
Kallinge-Ronneby IF
Karlskronagatan 20
372 20 Ronneby
0457 – 242 20
Mail: Inbetalningsinfo:
kansli@krifhockey.se Plusgiro: 696786-3

 

Marknad/sponsring
Kjell Olsson
Telefon: +46 730 92 11 29
E-post: kjell.olsson@krifhockey.se

Klubbchef
Jonas Melén
Telefon: +46 760 24 45 52
E-post: jonas.melen@krifhockey.se

Kansli/Ekonomi
Linda Aghed
Telefon: +46 734 43 61 11
E-post: linda.aghed@krifhockey.se

Vill du skicka mail till alla i någon grupp?
Styrelse – styrelse@krifhockey.se
Marknad – marknad@krifhockey.se
Webb – web@krifhockey.se
IT – it@krifhockey.se

Styrelse
Conny Berg
Ordförande
Jonas Melén
Klubbchef
Marknad
Mats Malmqvist
Marknadschef
mats.malmqvist@krifhockey.se
070 – 754 54 89
Ulf Lantto
Försäljningsansvarig
ulf.lantto@krifhockey.se
070 – 849 21 56
Roger Björk
Säljare
roger.bjork@krifhockey.se
070 – 379 61 45
Webb / KRIF-TV
John Mattsson
Koncept & design
john.mattsson@krifhockey.se
Tommy Larsson
KRIF-TV
tommy.larsson@krifhockey.se
Markus Rask
KRIF-TV
markus.rask@krifhockey.se
IT
Roger Månsson
Nätverk/internet
roger.mansson@krifhockey.se
Fredrik Johnsson
IT
fredrik.johnsson@krifhockey.se
KRIF-TV Live
Tommy Larsson
Ansvarig KRIF-TV Live
tommy.larsson@krifhockey.se
Markus Rask
Kommentator / Expert
markus.rask@krifhockey.se
Stefan Petersson
Kommentator
Jesper Larsson
Sändnings Tekniker
Ledare / Tränare
Emanuel Pålsson
Hockey/Skridskoskola 
073-347 12 44
Ola Svensson
Team-09
070-940 97 36
Fredrik Ingvarsson
Team-08
070-899 12 23
Uffe Pettersson
Team-07
073-155 52 14
Glenn Jönsson
Team-06
070-846 02 57
Kevin Brandt
Team-05
070-627 08 11
Andreas Pettersson
Team-04
073-436 85 82
Tony Karlsson
Team-02/03
070-853 98 88
Kenny Karlsson
J-18
070-915 85 43