Next match
Previous match
Nästa hemmamatch - Träningsmatch KRIF Hockey - Tyringe Hockey torsdag 17 Aug 19:00 Soft Center Arena
0 - 0
Soft Center Arena , torsdag 09 Mar 19:00
Upcoming matches
HA 74 Sävsjö (h)söndag 17 Sep 16:00
Nybro Vikings IF (h)söndag 24 Sep 16:00
Halmstad HF (h)fredag 29 Sep 19:00
Tyringe Hockey (h)onsdag 11 Okt 19:00
Kristianstads IK (h)onsdag 18 Okt 19:00
Kontakt
Besökadress: Postadress: Telefon:
Soft Center Arena
Rinkvägen 1
372 02 Kallinge
Kallinge-Ronneby IF
Karlskronagatan 20
372 20 Ronneby
0457 – 242 20
Mail: Inbetalningsinfo:
kansli@krifhockey.se Plusgiro: 696786-3

 

Marknad/sponsring
Mats Malmqvist
Telefon: +46 707 -54 54 89
E-post: mats.malmqvist@krifhockey.se

Kansli/Ekonomi
Linda Aghed
Telefon: +46 734 43 61 11
E-post: linda.aghed@krifhockey.se

Vill du skicka mail till alla i någon grupp?
Styrelse – styrelse@krifhockey.se
Marknad – marknad@krifhockey.se
Webb – web@krifhockey.se
IT – it@krifhockey.se

Styrelse
Jan Mårtensson
Ordförande
jan.martensson@krifhockey.se
Marknad
Mats Malmqvist
Marknadschef
mats.malmqvist@krifhockey.se
070 – 754 54 89
Ulf Lantto
Försäljningsansvarig
ulf.lantto@krifhockey.se
070 – 849 21 56
Roger Björk
Säljare
roger.bjork@krifhockey.se
070 – 379 61 45
Webb / KRIF-TV
John Mattsson
Koncept & design
john.mattsson@krifhockey.se
Tommy Larsson
KRIF-TV
tommy.larsson@krifhockey.se
Markus Rask
KRIF-TV
markus.rask@krifhockey.se
IT
Roger Månsson
Nätverk/internet
roger.mansson@krifhockey.se
Fredrik Johnsson
IT
fredrik.johnsson@krifhockey.se
KRIF-TV Live
Tommy Larsson
Ansvarig KRIF-TV Live
tommy.larsson@krifhockey.se
Markus Rask
Kommentator / Expert
markus.rask@krifhockey.se
Anders Borg
Kommentator / Expert
anders.borg@krifhockey.se